Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Za każdy towar zakupiony na stronie spinningista.pl można zapłacić online przelewem na wskazane konto bankowe
ING: 32 1050 1285 1000 0097 3125 1246
 za pomocą  DotPay, PayPal, Przelewy24.pl, PayU, BLiK

Uwaga! Przy płatności zwykłym przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Zachęcamy do wpłat NATYCHMIASTOWYCH TYPU BLIK

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku formy zwrotu środków m.in. w przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej (zwrot na rachunek karty użytej do płatności) [np. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego."].

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji, wysyłka następuje po zaksięgowaniu na naszym koncie ( np. gdy wpłata zostanie zaksięgowana do godz. 12.00 wysyłka nastąpi w tym samym dniu, jeżeli zaś wpłata zostanie zaksięgowana po godz. 12:00 wysyłka nastąpi w kolejnym dniu roboczym )

 

Przelewem online 
„Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.” 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl